VPIS V SREDNJO ŠOLO ZA ŠOLSKO LETO 2022 – 2023

VPIS V SREDNJO ŠOLO ZA ŠOLSKO LETO 2022-2023

Roditeljski sestanek za starše in učence 9. razreda – 3. 2. 2022, ob 18. uri.
Roditeljski sestanek za starše in učence 8. razreda – 9. 2. 2022, ob 18. uri.
Srečanja bodo potekala preko teamsov – povežete se preko svojih otrok. Tudi na spletni strani, pod “novicami”, bo objavljena povezava.
Vsa potrebna in pomembna gradiva so naložena v skupini KO za 9. razred oz. v skupini KO za 8. razred.
INFORMATIVNI DNEVI BODO NA DALJAVO:
11. 2. 2022, ob 9.00 in ob 15.00
12. 2. 2022 ob 9.00.
Povezavo na informativni dan objavi vsaka srednja šola zase – kakšen dan pred dogodkom.
Pogumno in srečno,
Mateja Potočnik Poljanšek, psihologinja

VPIS v 1. razred OŠ ŠENČUR za šolsko leto 2022/2023

Spoštovani starši naših bodočih šolskih novincev, lepo pozdravljeni.

Obveščamo vas, da boste v naslednjem tednu (po 24. januarju 2022) prejeli pisne informacije o postopku letošnjega vpisa v 1. razred.

Priloženi bodo vsi potrebni obrazci, katere boste izpolnili in vrnili. Predvidevamo, da bo vpis potekal samo na daljavo.

Nekateri starši menite, da bi bilo za vašega otroka najbolje, da se mu vstop v šolo za eno leto odloži. Z vami in vašim otrokom se bomo pogovarjali posebej.

Lepo prosim, zaenkat vsi še počakajte na naše pisne informacije.

Predhodnega srečanja (v januarju)  s starši letos ne bo. Na srečanje vas bomo povabili v juniju – v upanju, da bo lahko potekalo v živo.

Dobrodošli vi, vaši otroci na OŠ Šenčur in obeh podružnicah PŠ Olševek in PŠ Voklo.

Mateja Potočnik Poljanšek, psihologinja

e-naslov: mateja.potocnik.poljansek@os-sencur.si