STIKI MED ŠOLO IN STARŠI:
Stiki med šolo in starši potekajo na roditeljskih sestankih in govorilnih urah. Popoldanske govorilne ure so skupne, in sicer so praviloma prvi četrtek v mesecu ob 17. uri v Šenčurju, na podružničnih šolah pa vsak prvi četrtek v mesecu ob 16. uri. Na pogovor z učiteljem lahko starši pridejo v času dopoldanskih govorilnih ur, ki bodo navedene v publikaciji in na spletni strani šole.
- Popoldanske govorilne ure
- Dopoldanske GU - razredna stopnja
- Dopoldanske GU - predmetna stopnja
- GU - svetovalna služba, vodstvo šole
- Roditeljski sestanek
- Šola za starše
Popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2023/24:
Popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2023/24:
5. oktober, 9. november, 7. december, 4. januar, 1. februar, 7. marec, 4. april, 9. in 30. maj
Zbiralne akcije odpadnega papirja so v Šenčurju vedno na dan popoldanskih govorilnih ur od 10. ure dalje do 10. ure naslednjega dne; na podružnicah pa le 5. oktobra in 30. maja. Zbiralnik papirja v Šenčurju bo na severni strani športne dvorane.
Razredna stopnja:
Šenčur:
- 1.a Kaja Kozjek 1.torek 10.15-11.00 K5A U5A
- 1.a Kaja Kozjek kaja.kozjek@os-sencur.si1.torek 10.15-11.00 K5A U5A
- 1.a Jerneja Križnar jerneja.kriznar@os-sencur.si 1.torek 10.15-11.00 K5A U5A
- 1.b Maja Flerin maja.flerin@os-sencur.si 1. petek 10.15-11.00 K5A U5A
- 1.b Andreja Režek andreja.rezek@os-sencur.si 1.petek 10.15-11.00 K5A U5A
- 1.a in 1.b Zala Vilhar zala.vilhar@os-sencur.si 1.sreda 11.20 – 12.10 K5A K5A
- 2. a Melita Orehar melita.orehar@os-sencur.si 1.sreda 10.15-11.00 K5A U3A
- 2. b Neda Tomlje neda.tomlje@os-sencur.si 1.ponedeljek 11.20 – 12.05 K5A U6A
- 3. a Marijana Benedičič marijana.benedicic@os-sencur.si 1.torek 12.10 – 12.55 K5A U7A
- 3. b Manja Primožič manja.primozic@os-sencur.si1. četrtek 12.10 – 12.55 U1A U1A
- 3. e Vanja Klepec vanja.klepec@os-sencur.si 1. torek 11.20-12.05 K5A U8A
- 4. a Andrej Bajželj andrej.bajzelj@os-sencur.si1. sreda 9.10 – 9.55 U10A U10A
- 4. b Nataša Zajc natasa.zajc@os-sencur.si 1.pon 9.10 – 9.55 U9A U9A
- 5. a Eva Česnik eva.cesnik@os-sencur.si 1. čet 12.10 – 12.55 U4B U4B
- 5. b Mojca Gabrijel mojca.gabrijel@os-sencur.si 1.čet 10.15 – 11.00 U3B U3B O
- PB 4 Alenka Peklenik Klančnik alenka.peklenik.klancnik@os-sencur.si 1.sreda11K5A K5A
- OPB 6 Neža Kern neza.kern@os-sencur.si 1. torek 9.05 – 9.55 K2A K2A
- OPB 7 Špela Jezeršek spela.jezersek@os-sencur.si 1.petek 11.20 – 12.05 K4A K4A
- OPB 8 Jerneja Vraber Jagodic jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si 3. ponedeljek 11.20 – 12.05 K4B
- U10B TJA 1.-3.r Neža Kern neza.kern@os-sencur.si 1. torek 9.10 – 9.55 K2A K2A
- TJA 4., 5.r Anja Roblek Dominko anja.dominko@os-sencur.si 1.četrtek 11.20 -12.05 K2A K2A
PŠ Olševek:
- 1. c Janja Jagodic janja.jagodic@os-sencur.si 1. četrtek 10.15–11.00 (v kabinetu) učilnica 1.c
- 1. c Veronika Svoljšak veronika.svoljsak@os-sencur.si 1. četrtek 10.15–11.00 (v kabinetu) učilnica 1.c
- 2.c Katja Skalar katja.skalar@os-sencur.si 1. ponedeljek 10.15-11.00 (v kabinetu) učilnica 2.c
- 3. c Nataša Martinjak natasa.martinjak@os-sencur.si 1. torek 10.15–11.00 (v kabinetu) učilnica 3.c
- 4. c Mira Primožič mira.primozic@os-sencur.si 1. torek 11. 25 - 12. 10 knjižnica
- 5. c Maja Valant maja.valant@os-sencur.si 1. ponedeljek 10.15 -11.00 učilnica 5.c
- TJA, OPB Mateja Preložnik mateja.preloznik@os-sencur.si 1. torek 9.10 – 9.55 (v kabinetu) knjižnica
PŠ Voklo:
- 1. d Alenka Kern alenka.kern@os-sencur.si 1.četrtek, zbornica9.10 – 9.55učilnica 1.d
- 1. d Darija Orehek darija.orehek@os-sencur.si 1.četrtek, zbornica 9.10 – 9.55učilnica 1.d
- 1.e Monika Čufer monika.cufer@os-sencur.si 1. torek 9.05 – 9.55zbornica
- 1.e Tonja Sajovic tonja.sajovic@os-sencur.si 1. torek 9.05 – 9.55zbornica
- 2. d Vanja Umnik vanja.umnik@os-sencur.si 1.četrtek, zbornica10.15 – 11.00učilnica 2.d
- 3. d Darja Višnar darja.visnar@os-sencur.si 1. četrtek11.20-12.05zbornica
PŠ Trboje:
- 4. d Tanja Bogatajtanja.bogataj@os-sencur.si1. torek 10.15-11.00 (knjižnica)učilnica 4. d
- 5.d Helena Dolinarhelena.dolinar@os-sencur.si1. ponedeljek 9.10 – 9.55 zbornica
- TJA Tadeja Tomlje tadeja.tomlje@os-sencur.sitorek 12.10.-12.55 zbornica
Predmetna stopnja
PREDMET | UČITELJ | DOPOLDAN | POP. | |||
SLJ |
Magda Ropret |
1.torek | 8.20- 9.05 | knjižnica | knjižnica | |
8. c | TJA, SLJ |
Katja Golouh |
četrtek | 10.15-11.00 | K3B | U11A |
7. c | SLJ, ZGO |
Olga Tomažič |
ponedeljek | 9.10-9.55 | K3B | U8 B |
GEO |
Maja Sirše |
ponedeljek | 11.20 – 12.05 | K1B | K1B | |
8. d | SLJ |
Maruša Robida |
torek | 10.15 – 11.00 | K3B | U7B |
6. a | SLJ |
Ana Marija Rožman |
ponedeljek | 11.20–12.05 | K3B | K3B |
9.c | TJA |
Žana Bečić |
ponedeljek | 10.15-11.00 | U6B | U6B |
9.b | TJA | Barbara Stegnar barbara.stegnar@os-sencur.si | 1.torek | 10.15 – 11.00 | K2B | |
6.d | SLO |
Kaja Nakani |
1. ponedeljek | 10:15-11:00 | K1B | U5C |
8.b | ZGO, DKE |
Boštjan Gradišar |
torek | 8.20 – 9.05 | K1B |
K1B |
9.d | LUM |
Manca Herlec |
3. sreda |
11.20 – 12.05 | K6A |
U12A
|
8.a | TJA |
Ana Satler |
1. čet. | 8.20- 9.05 | K2B | U12B |
MAT, TIT |
Maja Naglič |
3. četrtek | 9.10-9.55 | K6B | K6B | |
MAT, TIT |
Špela Jenko |
3. četrtek | 11.20 – 12.05 | K6A | K6A | |
MAT, TIT |
Jana Šturm |
3. sreda | 10.15 – 11.00 | K6A | K6A | |
9.a |
KEM, POK |
Jerneja Vraber Jagodic jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si | 3. ponedeljek | 11.20 – 12.05 | K4B | U10B |
MAT, FIZ | Andreja Jagodic andreja.jagodic@os-sencur.si | 3. torek | 11.20- 12.05 | K4B | U13B | |
7.d | MAT | Tanja Šalamon Rodič tanja.salamon.rodic@os-sencur.si | 3. torek | 9.10 – 9.55 | K6B | U11B |
NAR, GOS |
Ana Vidmar |
1.četrtek | 12:10 – 12:55 | K4B | K4B | |
NAR | Mojca Kešanski Benedik mojca.kesanski.benedik@os-sencur.si | 1.pon | 10:15-11:00 | K4B | U9A | |
7.b |
GUM
|
Dane Selan |
1. pon. | 10.15-11.00 | K2C | |
NAR, BIO |
Lucija Lah |
1.tor. | 9.10 – 9.55 |
K4B
|
U1C | |
7.a
|
MAT, FIZ |
Ana Petek Rahmatullin |
3. torek | 10.15 – 11.00 | K4B | U13A |
ŠPO |
Katja Ogorevc Ahačič |
1. sre. | 10.15-11.00 | KŠPO | ||
6. b | ŠPO |
Primož Černilec |
1.čet | 10.15-11.00 | KŠPO | |
ŠPO |
Rok Polajnar |
1.čet. | 9.10– 9.55 | KŠPO | ||
ŠPO |
Štefka Svetelj |
po dogovoru | po dogovoru | Tajništvo | ||
ŠPO |
Petra Tomić Lesar |
1.tor | 11.20-12.05 | KŠPO | ||
ŠPO |
Klavdija Jošt |
1.pet | 10.15-11.00 | KŠPO | ||
RAČ |
Janja Gorjanc |
1. pon. | 8.20 – 9.05 | K6B | ||
NEM 3 |
Ksenija Čebašek |
1. pon. | 9.10 – 9.55 | Knjižnica | ||
ŠPA |
Ingrid Škofic |
1. sreda | 12.10 – 13.00 | zbornica | ||
NIP, NI2, NI3 |
Zdravko Potočnik; |
po dogovoru | po dogovoru | kabinet | ||
TIT MAT |
Anja Lesjak |
1.četrtek | 10:15-11:00 | K6A | ||
ZGO, GEO | rok.kern@os-sencur.si | torek | 10.15 – 11.00 | K1B |
POMOČNIKA RAVNATELJICE |
Zdravko Potočnik |
po dogovoru | tajništvo |
Štefka Svetelj |
po dogovoru | tajništvo | |
RAVNATELJICA |
Stanka Naglič |
po dogovoru | tajništvo |
Šolska svetovalna služba
Mateja Potočnik Poljanšek |
po dogovoru | K5B |
Urša Tomažič |
po dogovoru | U2A |
Tadeja Primc Bratuš |
po dogovoru | K3A |
Maša Gril |
po dogovoru | K1A |
Letno organiziramo vsaj dva roditeljska sestanka:
- Roditeljski sestanki bodo dvakrat letno in sicer v septembru 2023 in februarju in marcu 2024.
Šola za starše, četrtek, 23. 11. 2023:
Doroteja Lešnik Mugnaioni: Reševanje konfliktov in nenasilna komunikacija