STIKI MED ŠOLO IN STARŠI:

Stiki med šolo in starši potekajo na roditeljskih sestankih in govorilnih urah. Popoldanske govorilne ure so skupne, in sicer so praviloma prvi četrtek v mesecu ob 17. uri v Šenčurju, na podružničnih šolah pa vsak prvi četrtek v mesecu ob 16. uri. Na pogovor z učiteljem lahko starši pridejo v času dopoldanskih govorilnih ur, ki bodo navedene v publikaciji in na spletni strani šole.

 

Popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2021/22:

  1. oktober, 4. november, 2. december, 6. januar, 3. februar, 3. marec, 7. april, 5. in 26. maj.

 

Zbiralne akcije odpadnega papirja so v Šenčurju vedno na dan popoldanskih govorilnih ur, na podružnicah pa po dogovoru enkrat jeseni in enkrat spomladi. Zbiralnik papirja v Šenčurju bo na severni strani športne dvorane.

Razredna stopnja:

RAZ. UČITELJ DOPOLDAN POP.
1.a

Andrej Bajželj

andrej.bajzelj@os-sencur.si 

1.petek 10.15-11.00 K5A U5A
1.a

Jerneja Križnar

jerneja.kriznar@os-sencur.si 

1.petek 10.15-11.00 K5A U5A
1.b

Maja Flerin

maja.flerin@os-sencur.si 

1.čet. 11.20-12.05

K5A

 

U4A

 

1.b

Zala Vilhar

zala.vilhar@os-sencur.si 

1.čet. 11.20-12.05 K5A U4A
1.e

Monika Čufer

monika.cufer@os-sencur.si 

1. pon. 10.15-11.00 K5A U1A
1.e

Andreja Režek

andreja.rezek@os-sencur.si

1. pon.

10.15-11.00

 

K5A

 

U1A

 

2. a

Melita Orehar

melita.orehar@os-sencur.si  

1.čet 7.30-8.15 U3A U3A
2. b

Neda Tomlje

neda.tomlje@os-sencur.si 

1.sreda 10.15 – 11.00 K5A U6A
3. a

Marijana Benedičič

marijana.benedicic@os-sencur.si

1.pon. 10.15 – 11.00 K5A

U7A

 

3. b

Eva Česnik

eva.cesnik@os-sencur.si 

1.čet. 9.10 – 9.55 K5A U8A
4. a

Tjaša Ogris

tjasa.ogris@os-sencur.si 

1.čet. 11.20 – 12.05 U10A U10A
4. b

Mojca Gabrijel

mojca.gabrijel@os-sencur.si 

1.pet 10.15 – 11.00 U3C U3C
4. e

Nataša Zajc

natasa.zajc@os-sencur.si 

1.pon 11.20-12.05 U9A U9A
5. a

Maja Valant

maja.valant@os-sencur.si 

1.petek.     9.10  –  9.55

U4C

 

U4C

 

5. b

Helena Dolinar

helena.dolinar@os-sencur.si 

1.petek 10.15 -11.00

U5C

 

U5C

 

OPB 4

Mira Keršmanc

mira.kersmanc@os-sencur.si 

1.čet. 12.10 – 12.55 K5A U3A
OPB 5

Alenka Peklenik Klančnik

alenka.peklenik.klancnik@os-sencur.si 

1.čet 10.35 – 11.20 K5A K5A
OPB 6

Maja Okorn

maja.okorn@os-sencur.si 

1. petek 12.10 – 12.55 K6A U12A
OPB 7

Jerneja Vraber Jagodic

jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si

3.torek 8.20 – 9.05 K4B U10B
OPB 8

Ana Petek Rahmatullin

ana.petek@os-sencur.si

3. ponedeljek 11.20 – 12.05 K4B U13B

OPB

7

Manca Herlec

manca.herlec@os-sencur.si 

3.ponedeljek 10.15 – 11.00 K6A U12A

TJA

1.-3.r

Neža Kern

neza.kern@os-sencur.si 

1.ponedeljek 12.10 – 12.55 K2A K2A

Predmetna stopnja:

  PREDMET UČITELJ DOPOLDAN POP.
  SLJ

Magda Ropret

magda.ropret@os-sencur.si 

1.pon. 10.15 11.00 knjižnica knjižnica
6. c SLJ, TJA

Katja Golouh

katja.golouh@os-sencur.si 

torek 8.30-9.05 K3B U5B
9. b SLJ

Olga Tomažič

olga.tomazic@os-sencur.si 

3.pon. 10.15-11.00 K3B U4B
8.c ZGO, GEO, DKE

Maja Sirše

maja.sirse@os-sencur.si 

3. pet. 8.20 – 9.00 K2B U2B
9.c SLJ

Maruša Robida

marusa.robida@os-sencur.si 

sreda 10.15 – 11.00 K3B U7B
8. b SLJ

Ana Marija Lednik

ana.marija.lednik@os-sencur.si 

pon. 11.20–12.05 U8B U8B
7.c TJA

Žana Bečić

zana.becic@os-sencur.si

četrtek

 

9.10 – 9.55 U6B U6B
7.b TJA

Barbara Stegnar

barbara.stegnar@os-sencur.si 

3. pon 10.15 – 11.00 K2B U3B
  SLO, FRA, GKL

Katarina Klajn

katarina.klajn@os-sencur.si 

sreda 9.10-9.55 K3B U8B
  ZGO

Boštjan Gradišar

bostjan.gradisar@os-sencur.si 

torek 9.10 – 9.55

 

zbornica

 

zbornica

  GEO

Nada Kralj

nada.kralj@os-sencur.si 

ponedeljek 10.15 – 11.00 K2B K2B
7.d LUM

Manca Herlec

manca.herlec@os-sencur.si 

3.

ponedeljek

10.15

11.00

K6A

U12A

 

 

GOS

 

Milena Renko

milena.renko@os-sencur.si 

1.torek 10.15-11.00 K2C K2C
7.a NAR

Ajda Premrl

ajda.premrl@os-sencur.si 

3. pon. 10.15 – 11.00 K4B U9B
9.d MAT, FIZ

Ana Petek Rahmatullin

ana.petek@os-sencur.si

3. ponedeljek 11.20 – 12.05 K4B U12B
  MAT, TIT

Maja Naglič

maja.naglic@os-sencur.si 

3. petek 10.15 -11.00 K6B U13B
  MAT, TIT

Špela Jenko

spela.jenko@os-sencur.si 

3. petek 10.15 – 11.00 K6A U13A
  MAT, TIT

Jana Šturm

jana.sturm@os-sencur.si 

3.pon. 8.20 – 9.05 K6A U11A
9.a

KEM,

POK

Jerneja Vraber Jagodic jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si  3. torek 8.20 – 9.05 K4B U10B
8.a MAT, FIZ

Andreja Jagodic

andreja.jagodic@os-sencur.si 

3. petek 10.15 – 11.00 K4B U11B
  MAT

Tanja Šalamon Rodič

tanja.salamon.rodic@os-sencur.si

sreda 9.10 – 9.55 K6B K6B
6.a TJA

Ana Satler

ana.satler@os-sencur.si 

pon. 11.20–12.05 K2B U2C
 

GUM

 

Dane Selan

dane.selan@os-sencur.si 

1. pon. 8.20-9.05 K2C
6.d NAR, BIO

Lucija Lah

lucija.lah@os-sencur.si 

4.

tor.

11.20-12.05

K4B

 

  U1C
8.d LUM

Maja Okorn

maja.okorn@os-sencur.si 

1. pet.

12.10 –

12.55

K6A U13A
  ŠPO

Katja Ogorevc Ahačič

katja.ogorevc.ahacic@os-sencur.si 

1. pon 9.10 – 9.55 KŠPO
  ŠPO

Rok Polajnar

rok.polajnar@os-sencur.si 

1.pet 9.10 – 9.55 KŠPO
  ŠPO

Primož Černilec

primoz.cernilec@os-sencur.si 

1.torek 10.15-11.00 KŠPO
  ŠPO

Štefka Svetelj

stefka.svetelj@os-sencur.si 

1.torek 8.20 – 9.05 KŠPO
  ŠPO

Petra Tomić Lesar

petra.lesar@os-sencur.si 

1.pon 11.20-12.05 KŠPO
  RAČ

Janja Gorjanc

janja.gorjanc@os-sencur.si 

1. pon. 8.20 – 9.05 K6B
  NEM 3

Ksenija Čebašek

ksenija.cebasek@os-sencur.si 

1. pon. 9.10 – 9.55 knjižnica

Podružnične šole:

PŠ Olševek:

 

RAZRED

 

UČITELJ

 

DOPOLDAN

 

POPOLDAN

1. c

Janja Jagodic

janja.jagodic@os-sencur.si 

1.četrtek

10.15–11.00 (v kabinetu)

učilnica 1. c
1. c

Veronika Svoljšak

veronika.svoljsak@os-sencur.si 

1.četrtek

10.15–11.00 (v kabinetu)

 

učilnica 1. c
   2.c

Vanja Klepec

vanja.klepec@os-sencur.si

1. sredo

10. 15 –10.00 (v kabinetu)

učilnica 2. c
3. c

Nataša Martinjak

natasa.martinjak@os-sencur.si 

1. torek

11. 20 – 12. 05

(v kabinetu)

kabinet
4. c

Mira Primožič

mira.primozic@os-sencur.si 

1. ponedeljek

12. 10 -  12. 55

(v kabinetu)

učilnica 4.c
5. c

Slavka Weisseisen

slavka.weisseisen@os-sencur.si 

1. ponedeljek

11.20 – 12.05

(kabinet)

 

učilnica 5. c

ŠPO,

OPB

Petra Tomić Lesar

petra.lesar@os-sencur.si 

1.ponedeljek

11.20 – 12.05

zbornica

TJA,

OPB

Anja Dominko

anja.dominko@os-sencur.si 

1. petek

10.15 – 11.00

Zbornica

OPB,

GUM

Ajda Dudakova

ajda.dudakova@os-sencur.si 

1.Četrtek

11.20 – 12.05

Zbornica

 

PŠ Voklo:

RAZRED UČITELJ DOPOLDAN POPOLDAN
1. d

Manja Primožič

manja.primozic@os-sencur.si 

1. torek, zbornica

11.20 – 12.05

učilnica 1.d

 

1. d

Darija Orehek

darija.orehek@os-sencur.si 

1. torek, zbornica

11.20 – 12.05

učilnica 1.d
2. d

Vanja Umnik

vanja.umnik@os-sencur.si  

1.četrtek, zbornica

11.20 – 12.05

učilnica 2.d
3. d

Darja Višnar

darja.visnar@os-sencur.si 

1.       torek

10.15-11.00

 

zbornica
OPB

Špela Jezeršek

spela.jezersek@os-senucr.si 

1. četrtek

12.10 – 12.55 (knjižnica)

zbornica
OPB

Mateja Rozman

mateja.rozman@os-senucr.si 

1. torek

12.10 – 12.55

zbornica
OPB

Milena Renko

milena.renko@os-sencur.si 

1.četrtek

12.10- 12.55

 

zbornica
TJA

Tadeja Tomlje

tadeja.tomlje@os-sencur.si 

1.sreda
12.10-12.55
zbornica

 

PŠ Trboje:

RAZRED UČITELJ DOPOLDAN POPOLDAN
4. d

Tanja Bogataj

tanja.bogataj@os-sencur.si 

1. ponedeljek  9.10 – 9.55 (knjižnica) učilnica 4. d
5. d

Andrej Cej

andrej.cej@os-sencur.si 

1.sreda 10.15 – 11.00

(knjižnica)

učilnica 5. d

Šolska svetovalna služba:

ŠOLSKA

SVETOVALNA

SLUŽBA

 

Mateja Potočnik Poljanšek mateja.potocnik.poljansek@os-sencur.si po dogovoru K5B

Milica Jesenovec

milica.jesenovec@os-sencur.si

po dogovoru K2B

Tadeja Primc Bratuš

tadeja.primc.bratus@os-sencur.si

po dogovoru K3A

Maša Gril

masa.gril@os-sencur.si

po dogovoru K1A
POMOČNIKA RAVNATELJICE

Zdravko Potočnik

zdravko.potocnik@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo
 

Štefka Svetelj

stefka.svetelj@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo
RAVNATELJICA

Stanka Naglič, v.d. 

ravnatelj@os-sencur.si

po dogovoru tajništvo

Letno organiziramo vsaj dva roditeljska sestanka:

  • Roditeljski sestanki bodo dvakrat letno in sicer v septembru 2021 in februarju in marcu 2022.

Šola za starše: bo organizirana glede na epidemiološko situacijo, 15. 11. 2021 ob 18h: Varna in uravnotežena uporaba zaslonov – Špela Reš.

(Visited 249 times, 1 visits today)
Dostopnost