STIKI MED ŠOLO IN STARŠI:

Stiki med šolo in starši potekajo na roditeljskih sestankih in govorilnih urah. Popoldanske govorilne ure so skupne, in sicer so praviloma prvi četrtek v mesecu ob 17. uri v Šenčurju, na podružničnih šolah pa vsak prvi četrtek v mesecu ob 16. uri. Na pogovor z učiteljem lahko starši pridejo v času dopoldanskih govorilnih ur, ki bodo navedene v publikaciji in na spletni strani šole.

 

Popoldanske govorilne ure v šolskem letu 2021/22:

  1. oktober, 4. november, 2. december, 6. januar, 3. februar, 3. marec, 7. april, 5. in 26. maj.

 

Zbiralne akcije odpadnega papirja so v Šenčurju vedno na dan popoldanskih govorilnih ur, na podružnicah pa po dogovoru enkrat jeseni in enkrat spomladi. Zbiralnik papirja v Šenčurju bo na severni strani športne dvorane.

Razredna stopnja:

RAZ. 

UČITELJ 

DOPOLDAN 

POP. 

1.a 

Andrej Bajželj 

andrej.bajzelj@os-sencur.si 

1.petek 

10.15-11.00 

K5A 

U5A 

1.a 

Jerneja Križnar 

jerneja.kriznar@os-sencur.si 

1.petek 

10.15-11.00 

K5A 

U5A 

1.b 

Maja Flerin 

maja.flerin@os-sencur.si 

1.čet. 

11.20-12.05 

K5A 

 

U4A 

 

1.b 

Zala Vilhar 

zala.vilhar@os-sencur.si 

1.čet. 

11.20-12.05 

K5A 

U4A 

1.e 

Monika Čufer 

monika.cufer@os-sencur.si 

1. pon. 

10.15-11.00 

K5A 

U1A 

1.e 

Andreja Režek 

andreja.rezek@os-sencur.si 

1. pon. 

10.15-11.00 

 

K5A 

 

U1A 

 

2. a 

Melita Orehar 

melita.orehar@os-sencur.si  

1.čet 

7.30-8.15 

U3A 

U3A 

2. b 

Neda Tomlje 

neda.tomlje@os-sencur.si 

1.sreda 

10.15 – 11.00 

K5A 

U6A 

3. a 

Marijana Benedičič 

marijana.benedicic@os-sencur.si 

1.pon. 

10.15 – 11.00 

K5A 

U7A 

 

3. b 

Eva Česnik 

eva.cesnik@os-sencur.si 

1.čet. 

9.10 – 9.55 

K5A 

U8A 

4. a 

Tjaša Ogris 

tjasa.ogris@os-sencur.si 

1.čet. 

11.20 – 12.05 

U10A 

U10A 

4. b 

Mojca Gabrijel 

mojca.gabrijel@os-sencur.si 

1.pet 

10.15 – 11.00 

U3C 

U3C 

4. e 

Nataša Zajc 

natasa.zajc@os-sencur.si 

1.pon 

11.20-12.05 

U9A 

U9A 

5. a 

Maja Valant 

maja.valant@os-sencur.si 

1.petek. 

    9.10  –  9.55 

U4C 

 

U4C 

 

5. b 

Helena Dolinar 

helena.dolinar@os-sencur.si 

1.petek 

10.15 -11.00 

U5C 

 

U5C 

 

OPB 4 

Mira Keršmanc 

mira.kersmanc@os-sencur.si 

1.čet. 

12.10 – 12.55 

K5A 

U3A 

OPB 5 

Alenka Peklenik Klančnik 

alenka.peklenik.klancnik@os-sencur.si 

1.čet 

10.35 – 11.20 

K5A 

K5A 

OPB 6 

Maja Okorn 

maja.okorn@os-sencur.si 

1. petek 

12.10 – 12.55 

K6A 

U12A 

OPB 7 

Jerneja Vraber Jagodic 

jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si 

3.torek 

8.20 – 9.05 

K4B 

U10B 

OPB 8 

Ana Petek Rahmatullin 

ana.petek@os-sencur.si 

3. ponedeljek 

11.20 – 12.05 

K4B 

U13B 

OPB 

Manca Herlec 

manca.herlec@os-sencur.si 

3.ponedeljek 

10.15 – 11.00 

K6A 

U12A 

TJA 

1.-3.r  

Neža Kern 

neza.kern@os-sencur.si 

1.ponedeljek 

12.10 – 12.55 

K2A 

K2A 

Predmetna stopnja:

 

PREDMET 

UČITELJ 

DOPOLDAN 

POP. 

 

SLJ 

Magda Ropret 

magda.ropret@os-sencur.si 

1.pon. 

10.15 11.00 

knjižnica 

knjižnica 

6. c 

SLJ, TJA 

Katja Golouh 

katja.golouh@os-sencur.si 

torek 

8.30-9.05 

K3B 

U5B 

9. b 

SLJ 

Olga Tomažič  

olga.tomazic@os-sencur.si 

3.pon. 

10.15-11.00 

K3B 

U4B 

8.c 

ZGO, GEO, DKE 

Maja Sirše 

maja.sirse@os-sencur.si 

3. pet. 

8.20 – 9.00 

K2B 

U2B 

9.c 

SLJ 

Maruša Robida  

marusa.robida@os-sencur.si 

sreda 

10.15 – 11.00 

K3B 

U7B 

8. b 

SLJ 

Ana Marija Lednik 

ana.marija.lednik@os-sencur.si 

pon. 

11.20–12.05  

U8B 

U8B 

7.c 

TJA 

Žana Bečić 

zana.becic@os-sencur.si 

četrtek 

 

9.10 – 9.55 

U6B 

U6B 

7.b 

TJA 

Barbara Stegnar

barbara.stegnar@os-sencur.si 

3. pon 

10.15 – 11.00 

K2B 

U3B 

 

SLO, FRA, GKL 

Katarina Klajn 

katarina.klajn@os-sencur.si 

sreda 

9.10-9.55 

K3B 

U8B 

 

ZGO 

Boštjan Gradišar

bostjan.gradisar@os-sencur.si 

torek 

9.10 – 9.55 

 

zbornica 

 

zbornica 

 

GEO 

Nada Kralj 

nada.kralj@os-sencur.si 

ponedeljek 

10.15 – 11.00 

K2B 

K2B 

7.d 

LUM 

Manca Herlec 

manca.herlec@os-sencur.si 

3. 

ponedeljek 

10.15 

– 

11.00 

K6A 

U12A 

 

 

GOS 

 

Milena Renko  

milena.renko@os-sencur.si 

1.torek 

10.15-11.00 

K2C 

K2C 

7.a 

NAR 

Ajda Premrl 

ajda.premrl@os-sencur.si 

3. pon. 

10.15 – 11.00 

K4B 

U9B 

9.d 

MAT, FIZ 

Ana Petek Rahmatullin 

ana.petek@os-sencur.si 

3. ponedeljek 

11.20 – 12.05 

K4B 

U12B 

 

MAT, TIT 

Maja Naglič  

maja.naglic@os-sencur.si 

3. petek 

10.15 -11.00 

K6B 

U13B 

 

MAT, TIT 

Špela Jenko 

spela.jenko@os-sencur.si 

3. petek 

10.15 – 11.00 

K6A 

U13A 

 

MAT, TIT 

Jana Šturm 

jana.sturm@os-sencur.si 

3.pon. 

8.20 – 9.05 

K6A 

U11A 

9.a 

KEM, 

POK 

Jerneja Vraber Jagodic jerneja.vraber.jagodic@os-sencur.si 

3. torek 

8.20 – 9.05 

K4B 

U10B 

8.a 

MAT, FIZ 

Andreja Jagodic

andreja.jagodic@os-sencur.si 

3. petek 

10.15 – 11.00 

K4B 

U11B 

 

MAT 

Tanja Šalamon Rodič 

tanja.salamon.rodic@os-sencur.si

sreda 

9.10 – 9.55 

K6B 

K6B 

6.a 

TJA 

Ana Satler 

ana.satler@os-sencur.si 

pon. 

11.20–12.05 

K2B 

U2C 

 

GUM 

 

Dane Selan 

dane.selan@os-sencur.si 

1. pon. 

8.20-9.05 

K2C 

6.d 

NAR, BIO 

Lucija Lah 

lucija.lah@os-sencur.si 

4. 

tor. 

11.20-12.05 

K4B 

 

  U1C 

8.d 

LUM 

Maja Okorn 

maja.okorn@os-sencur.si 

1. pet. 

12.10 –  

12.55 

K6A 

U13A 

 

ŠPO 

Katja Ogorevc Ahačič 

katja.ogorevc.ahacic@os-sencur.si 

1. pon 

9.10 – 9.55 

KŠPO 

 

ŠPO 

Rok Polajnar 

rok.polajnar@os-sencur.si 

1.pet 

9.10 – 9.55 

KŠPO 

 

ŠPO 

Primož Černilec 

primoz.cernilec@os-sencur.si 

1.torek 

10.15-11.00 

KŠPO 

 

ŠPO 

Štefka Svetelj  

stefka.svetelj@os-sencur.si 

1.torek 

8.20 – 9.05 

KŠPO 

 

ŠPO 

Petra Tomić Lesar 

petra.lesar@os-sencur.si 

1.pon 

11.20-12.05 

KŠPO 

 

RAČ 

Janja Gorjanc  

janja.gorjanc@os-sencur.si 

1. pon. 

8.20 – 9.05 

K6B 

 

NEM 3 

Ksenija Čebašek 

ksenija.cebasek@os-sencur.si 

1. pon. 

9.10 – 9.55 

knjižnica 

Podružnične šole: 

PŠ Olševek:

 

RAZRED 

 

UČITELJ 

 

DOPOLDAN 

 

POPOLDAN 

1. c 

Janja Jagodic 

janja.jagodic@os-sencur.si 

1.četrtek 

10.15–11.00 (v kabinetu) 

učilnica 1. c 

1. c 

Veronika Svoljšak 

veronika.svoljsak@os-sencur.si 

1.četrtek 

10.15–11.00 (v kabinetu) 

 

učilnica 1. c 

   2.c 

Vanja Klepec 

vanja.klepec@os-sencur.si

1. sredo 

10. 15 –10.00 (v kabinetu) 

učilnica 2. c 

3. c 

Nataša Martinjak 

natasa.martinjak@os-sencur.si 

1. torek 

11. 20 – 12. 05  

(v kabinetu) 

kabinet 

4. c 

Mira Primožič 

mira.primozic@os-sencur.si 

1. ponedeljek 

12. 10 -  12. 55 

(v kabinetu) 

učilnica 4.c 

5. c 

Slavka Weisseisen 

slavka.weisseisen@os-sencur.si 

1. ponedeljek 

11.20 – 12.05 

(kabinet) 

 

učilnica 5. c 

ŠPO, 

OPB 

Petra Tomić Lesar 

petra.lesar@os-sencur.si 

1.ponedeljek 

11.20 – 12.05 

zbornica 

TJA,  

OPB 

Anja Dominko 

anja.dominko@os-sencur.si 

1. petek 

10.15 – 11.00 

Zbornica 

OPB, 

GUM 

Ajda Dudakova 

ajda.dudakova@os-sencur.si 

1.Četrtek 

11.20 – 12.05 

Zbornica 

 

PŠ Voklo: 

RAZRED 

UČITELJ 

DOPOLDAN 

POPOLDAN 

1. d 

Manja Primožič 

manja.primozic@os-sencur.si 

1. torek, zbornica 

11.20 – 12.05 

učilnica 1.d 

 

1. d 

Darija Orehek 

darija.orehek@os-sencur.si 

1. torek, zbornica 

11.20 – 12.05 

učilnica 1.d 

2. d 

Vanja Umnik 

vanja.umnik@os-sencur.si  

1.četrtek, zbornica 

11.20 – 12.05 

učilnica 2.d 

3. d 

Darja Višnar 

darja.visnar@os-sencur.si 

1.       torek 

10.15-11.00 

 

zbornica 

OPB 

Špela Jezeršek 

spela.jezersek@os-senucr.si 

1. četrtek 

12.10 – 12.55 (knjižnica) 

zbornica 

OPB 

Mateja Rozman 

mateja.rozman@os-senucr.si 

1. torek 

12.10 – 12.55 

zbornica 

OPB 

Milena Renko 

milena.renko@os-sencur.si 

1.četrtek 

12.10- 12.55 

 

zbornica 

TJA 

Tadeja Tomlje 

tadeja.tomlje@os-sencur.si 

1.sreda 
12.10-12.55 

zbornica 

 

PŠ Trboje: 

RAZRED 

UČITELJ 

DOPOLDAN 

POPOLDAN 

4. d 

Tanja Bogataj 

tanja.bogataj@os-sencur.si 

1. ponedeljek  9.10 – 9.55 (knjižnica) 

učilnica 4. d 

5. d 

Andrej Cej 

andrej.cej@os-sencur.si 

1.sreda 10.15 – 11.00 

(knjižnica) 

učilnica 5. d 

Šolska svetovalna služba: 

ŠOLSKA  

SVETOVALNA  

SLUŽBA 

 

Mateja Potočnik Poljanšek mateja.potocnik.poljansek@os-sencur.si 

po dogovoru 

K5B 

Milica Jesenovec  

milica.jesenovec@os-sencur.si 

po dogovoru 

K2B 

Tadeja Primc Bratuš  

tadeja.primc.bratus@os-sencur.si 

po dogovoru 

K3A 

Maša Gril  

masa.gril@os-sencur.si 

po dogovoru 

K1A 

POMOČNIKA RAVNATELJICE 

Zdravko Potočnik  

zdravko.potocnik@os-sencur.si 

po dogovoru 

tajništvo 

 

Stanka Naglič  

stanka.naglic@os-sencur.si 

po dogovoru 

tajništvo 

RAVNATELJICA 

Majda Vehovec 

ravnatelj@os-sencur.si 

po dogovoru 

tajništvo 

Letno organiziramo vsaj dva roditeljska sestanka:

  • Roditeljski sestanki bodo dvakrat letno in sicer v septembru 2021 in februarju in marcu 2022.

Šola za starše: bo organizirana glede na epidemiološko situacijo, 15. 11. 2021 ob 18h: Varna in uravnotežena uporaba zaslonov – Špela Reš.

Dostopnost