Računovodja:

Obračun položnic vrtec:

Suzana Hočevar

tel: 04/25 19 262

OBVESTILO O PREHODU NA NOVO STORITEV DIREKTNIH BREMENITEV SEPA (SDD):

Direktna obremenitev SEPA (krajše SDD) je plačilna storitev, ki zamenja sedanje direktne bremenitve (trajnike). Ta storitev vam omogoča, da iz kritja na svojem transakcijskem računu poravnate obveznosti do prejemnikov plačil v Sloveniji in Evropi. Izvaja se na osnovi sklenjene pogodbe med prejemnikom plačil (v našem primeru OŠ Šenčur) in banko. Skladno s storitvami SDD, ki jih bomo izvajali od 18.12.2012 dalje, veljajo vsi členi v splošnih pogojih bank, ki se nanašajo na SDD, z njimi pa se lahko seznanite pri svoji banki. Glede na pravila, ki urejajo direktno bremenitev SEPA, vse spremembe oziroma ukinitev soglasja za direktno obremenitev urejate z Osnovno šolo Šenčur in ne več pri vaši banki. Za obstoječe direktne obremenitve za vas kot plačnika storitev ni spremembe. Tako kot doslej pa bomo tudi v prihodnje izvajali direktne bremenitve za program vrtca 18. dne v mesecu za šolske stroške pa 28. v mesecu.

V primeru, da želite na novo skleniti   plačevanje obveznosti preko vaše banke vas prosimo, da predhodno izpolnite SOGLASJE za direktno obremenitev SEPA, ki se nahaja v priponki in ga dostavite v računovodstvo šole.

Poenostavite si plačevanje računov za plačila obveznosti do Osnovne šole Šenčur in si uredite direktno bremenitev SEPA.

Za vsa morebitna vprašanja smo dosegljivi na tel. 059 366 281 za šolske stroške in 04-25-19-262 za vrtec.

SOGLASJE-za-direktno-obremenitev-SEPA_Šenčur doc