TEKMOVANJA:

TEKMOVANJE 

NOSILEC 

Cici Vesela šola 

Maja Flerin (Šenčur), Veronika Svoljšak (Olševek) 

Cankarjevo priznanje (1.- 3. razred) 

Alenka Kern (Voklo) 

Cankarjevo priznanje  

(4., 5.razred) 

Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje)  

Kenguru Vegovo priznanje 

(1.r – 5. r) 

Mojca Gabrijel (Šenčur), Alenka Kern (Voklo),  

Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje) 

Logika (4., 5. razred) 

Nataša Zajc (Šenčur) 

Mira Primožič (Olševek), Tanja Bogataj (Trboje) 

Tekmovanje iz naravoslovja – Kresnička

(3. do 5. razred) 

Eva Česnik 

Cankarjevo tekmovanje (1.-7. R) 

Jerneja Križnar 

Računalniško tekmovanje – Pišek

Janja Gorjanc

Računalniško tekmovanje – Bober

Janja Gorjanc

TEKMOVANJE 

NOSILEC 

Cankarjevo priznanje (8.- 9.)  

Olga Tomažič 

Tekmovanje iz angleščine (6.  r.) 

Ana Satler 

Tekmovanje iz angleščine (7. r.) 

Žana Bečić 

Tekmovanje iz angleščine (8. r.) 

Katja Golouh 

Tekmovanje iz angleščine (9. r.) 

Barbara Stegnar 

Knjižni molj – Bookworms (6. – 9.r) 

Barbara Stegnar 

Bralna značka 

Magda Ropret 

Zgodovina 

Boštjan Gradišar 

MAT: Vegovo priznanje 

Tanja Šalamon Rodič  

FIZ: Stefanovo priznanje  

Andreja Jagodic  

Astronomija  

Andreja Jagodic  

Logika  

Tanja Šalamon Rodič  

KEM: Preglovo priznanje 

Jerneja Vraber Jagodic  

BIO: Proteusovo priznanje 

Lucija Lah 

Geografija 

Maja Sirše 

Logična pošast  

Ana Petek Rahmatullin  

NAR: Kresnička  

Ana Vidmar 

RAČ: Bober 

Janja Gorjanc 

Vesela šola Pil (6.–9. r)  

Tanja Šalamon Rodič 

Robotika  

Špela Jenko  

Mladina in gore  

Maja Sirše, Primož Černilec 

Matemček ali Vzorci 

Ana Petek Rahmatullin 

Strogo zaupno 

Ana Petek Rahmatullin 

Kaj veš o prometu? 

Andrej Bajželj + Eva Česnik 

Male sive celice (šolsko tekmovanje) 

Žana Bečić 

Organizacija in udeležba na Šolskih športnih tekmovanjih 

Rok Polajnar, Štefka Svetelj, Katja Ogorevc Ahačič, Primož Černilec, Petra Tomić Lesar, Klavdija Jošt 

Nemška bralna značka 

Ksenija Čebašek 

A ver si lo sabes – mednarodno tekmovanje iz španščine (7. – 9. razred) 

Ingrid Škofic in Urša Tomažič 

Španska bralna značka 

Urša Tomažič 

 

Ostalo 

PRIREDITVE 

 
 

Koordinator za kulturno-umetnostno vzgojo 

-prvo triletje: Čufer, Klepec,

-drugo triletje: Bogataj, Gabrijel

-tretje triletje: Maruša Robida. 

Koordinator za promet: Andrej Bajželj 

  • Olševek: Mira Primožič 
  • Voklo: Alenka Kern 
  • Trboje: Tanja Bogataj 

-Prireditev ob dnevu samostojnosti: Kaja Nakani  

-Prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku: Kaja Nakani  

-Zimski koncert glasbenih skupin OŠ Šenčur (februar 2022), Dane Selan

– Zaključna prireditev:

ŠOLSKA SKUPNOST IN ŠOLSKI PARLAMENT  

Za delo šolskega parlamenta in šolske skupnosti skrbi Maja Sirše.

(Visited 644 times, 1 visits today)
Dostopnost