V sredo, 21.12.2022 imajo učenci 6., 7. in 8. razreda ŠD.

Učenci 6. razredov bodo obiskali vodni park Atlantis.

Učenci 7. razredov športni center Gib.

Učenci 8. razredov pa Plezarno na Britofu.

Učenci pridejo v šolo s šolskim avtobusom. Odhod avtobusov 6. in 7. razredov v Ljubljano in 8. razredov v Plezarno ob 8.20. uri. Predviden povratek ob 13. uri. Po povratku v šolo imajo učenci kosilo.

Učenci v šoli prejmejo malico. S seboj imajo bidon s pijačo in po potrebi nekaj denarja.

Učenci so primerno športno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo:

1. razred: S seboj imejte čisto športno opremo, manjšo brisačo in vodo
  2. razred: S seboj imejte primerno opremo za plavanje in vodne aktivnosti.
  3. razredi: S seboj imejte manjšo brisačko, športno opremo primerno za plezanje in gibanje v notranjih prostorih (športni ali šolski copati) in zunanjih površinah (v primeru slabega vremena imejte s seboj tudi športne hlače in rezervna oblačila)

Do športnega centra Plezarna je okoli 40 min hoje, zato poskrbite za primerno obutev (športni copati za zunaj ali pohodni čevlji) in oblačila glede na vremenske pogoje (dežnik).

V primeru neprimernih vremenskih razmer bo športni dan za 8. razred prestavljen.

Vodja športnega dne, Katja Ogorevc Ahačič