V torek, 17. 10. 2023, imajo 6. in 7. razredi planinski pohod do Poljške planine. Učenci imajo najprej preduro in potem je ob 8. 15 zbor pred šolo, kjer prevzamejo malico. Vozači se pripeljejo s šolskim avtobusom za preduro. Predviden povratek nazaj v Šenčur je 13.30.

V šoli prejmejo malico. S seboj imajo bidon s pijačo in nekaj denarja. Učenci so primerno športno oblečeni in obuti. (pohodni čevlji ali športni čevlji z narebranim podplatom). Imajo dovolj velik nahrbtnik, da lahko vse svoje stvari pospravijo v njega. V primeru hladnejšega vremena imajo s seboj topla oblačila. (dolge hlače, topel pulover, vetrovka, trak,…). Po povratku imajo kosilo, tisti, ki so prijavljeni, ostali odidejo domov.

Petra Tomić Lesar, vodja športnega dne